Urodziny to ważny dzień w życiu młodego człowieka.

Szukacie Państwo nowego pomysłu na urodziny swojego dziecka? Znudziły Was dotychczasowe imprezy?

Zapraszamy do nas, zapewniamy organizację wyjątkowej imprezy.

Prezenty, ciasto, uściski to wszystko jest ważne – ale chodzi także o super przyjęcie i zabawę w gronie rówieśników. Akademia 2020 organizuje urodziny, które na długo zostana w pamięci solenizanta i zaproszonych gości. A to dzięki temu, że odbędą się w ulubionym cyfrowym środowisku gry Minecraft.

Jubilat i jego znajomi będą bawić się na wspólnym serwerze Minecraft, gdzie rozegrają angażujące gry.  Stworzone przez nas światy są przygotowane specjalnie dla graczy na konkretną imprezę urodzinową. Wszystkie rozgrywki toczyć się będą na wewnętrznych, zbudowanych przez nas światach pod opieką doświadczonych techników programowania. Wspólna gra na serwerze, to coś czego najmłodsi nie mogą przeżyć w domu!

Szczegółowy program można dostosować pod indywidualne preferencje Jubilata i jego gości.

.

Co oferujemy:
Impreza urodzinowa może trwać 2 lub 3 godziny.

Podczas dwugodzinnej imprezy: solenizant wraz ze swoimi gośćmi bierze udział w 90 minutowej rozgrywce na serwerze, rozgrywka odbywa się na specjalnie przygotowanych mapach (w jednym z czterech scenariuszy), pozostałe 30 minut zostaje na złożenie życzeń i spożycie tortu.

Podczas trzygodzinnej imprezy: solenizant wraz ze swoimi gośćmi bierze udział w 90 minutowej rozgrywce na serwerze, rozgrywka odbywa się na specjalnie przygotowanych mapach (w jednym z czterech scenariuszy), kolejne 30 minut to czas podczas którego goście nagrywają specjalny film video z życzeniami dla solenizanta (nagranie odbywa się na green screenie w studiu akademii youtube, po nagraniu wspólnie składamy film, podkładając dźwięk i wybierając właściwe tło) efektem jest krótki filmik urodzinowy który zostanie udostępniony rodzicom do 2 dni po imprezie, pozostałe 30 minut zostaje na złożenie życzeń i spożycie tortu.

Zapraszamy: dzieci w wieku 6-11 lat.
Miejsce:  pracownie komputerowa (os.Złotej Jesieni 6)
Dni: SOBOTY w godzinach 16-19 – wcześniejsza rezerwacja gwarantuje wolny termin.
Ilość uczestników: 6-10 dzieci.
Gwarantujemy: wspaniałą zabawę pełną wrażeń !

 Niezapomniane chwile i wspaniała przygoda dla solenizanta i zaproszonych gości.

Tort, szampan, itp rodzice zapewniają we własnym zakresie.

JEŻELI SĄ PAŃSTWO ZAINTERESOWANI NASZĄ OFERTĄ I ZAPRASZAMY DO KONTAKTU > kontakt@a2020.pl