Czy Twoje dziecko spędza część wakacji w Krakowie?

Czy Twoje dziecko może nudzić się w wakacje?

Chcesz aby w wakacje spędziło super czas i nauczyło się czegoś pożytecznego?

.

ZAPRASZAMY NA WAKACYJNE WARSZTATY Z NAUKI PROGRAMOWANIA W GRZE MINECRAFT!

CZEGO UCZYMY NA TYM WARSZTATACH?

Na naszych warsztatach realizujemy podstawowe zagadnienia z programowania w Minecraft. Ćwiczymy myślenie algorytmiczne (porządkowanie informacji, kodowanie i dekodowanie, planowanie sekwencji działań, rozpoznawanie wzorców, analiza). Uczniowie zapoznają się z podstawowymi pojęciami i konstrukcjami logicznymi z zakresu programowania: warunek, pętla, zmienna.

Nasze zajęcia mogą być traktowane jako samodzielny kurs, mogą być też wprowadzeniem do rocznych kursów nauki programowania P2.

CZY WARSZTATY SĄ WIĘKSZYM KURSEM CZY SĄ JEDNORAZOWE

Nasze warsztaty organizowane są w formie tygodniowej. Codziennie dziecko odbywa jedne zajęcia, które trwają 90 minut. Każde zajęcia to osobny zakres edukacyjny obejmujący naukę podstaw programowania w grze Minecraft. Każde zajęcia składają się z trzech części. Część pierwsza – wprowadzenie teoretyczne, gdzie omawiamy zagadnienia programistyczne. Część druga – ćwiczenia praktyczne, gdzie każdy na swoim komputerze rozwiązuje zadania programistyczne na specjalnie przygotowanej do tego celu mapie, część trzecia – gra drużynowa na serwerze – jest to część, która jest nagrodą za poprawnie wykonane zadań.

UCZESTNICY WARSZTATÓW DOWIEDZĄ SIĘ JAK:

Sterować specjalnymi robotami, wydawać proste komendy programistyczne do robotów, zmuszać roboty aby pracowały dla nas (za pomocą krótkich programów), jak pisać programy aby działały, czym jest język LUA i jakie polecania (w tym języku) można wydawać robotom, co to jest REPEAT i jak z niego korzystać, co to jest IF – jak i kiedy z niego korzystać.

SZCZEGÓŁY:

Kiedy i gdzie:

26-30 sierpnia (poniedziałek-piątek) w godzinach 17:00-18:30, pracownia na os. Złotej Jesieni 6/5.

Dla kogo:

Nasze warsztaty przeznaczone są dla dzieci z roczników, 2011-2009. Zajęcia odbywają się w grupach 10-12 osobowych i trwają 90 minut.

Cena:

190 zł – płatne do 5 dni po zapisie.

Na zakończenie warsztatów każde dziecko otrzyma dyplom oraz upominek :)

Jeżeli macie Państwo pytania/wątpliwości prosimy o telefon +48 570-217-790 Chętnie na wszystko odpowiemy :)

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]