Dlaczego warto do nas dołączyć?

1. Wiele lat doświadczenia

Nasz system zajęć działa już kilka lat. Co roku z naszych zajęć korzysta ponad 1000 dzieci z całej Polski. Dzięki dużemu zasięgowi – zbieramy dużo opinii i wiele doświadczeń które pozwalają nam stale ulepszać nasze zajęcia.

2. Ogólnopolski projekt

Pomysł na zajęcia edukacyjne zrodził się kilka lat temu w Warszawie. Dziś w systemie MINDCLOUD działa już 28 lokalizacjach. Dzięki sprawnej centrali i ogromnej sieci partnerskiej zapewniamy najwyższy poziom edukacyjny zajęć edukacyjnych.

3. Zapewniamy Ścieżkę Rozwoju

Nasze zajęcia to nie tylko pojedyncze kursy – to cały system z zaplanowaną ścieżką rozwoju kompetencji informatycznych dzieci. Dzięki takiemu systemowi każdy uczeń może zdobywać wiedzę przez kilka lat.

4. Trenerzy Minecraft i Microsoft

Stale dbamy o podnoszenie kompetencji wszystkich naszych trenerów. Dwa razy do roku trenerzy odbywają obowiązkowe warsztaty. Bardzo ważne jest także to, iż większość naszych trenerów posiada status Edukatorów firmy Microsoft!

Każde zajęcia to minimum dwóch trenerów – zawsze staramy się łączyć trenerów technicznych (programistów) z trenerami z dużymi kompetencjami pedagogicznymi.

Jesteśmy częścią ogólnopolskiej sieci Szkół Programowania (MindCloud)

Kursy roczne

Poznaj nasze roczne kursy!

Jeżeli macie Państwo pytania/wątpliwości prosimy o telefon  +48 570 217 790 (w godzinach 10-15) lub mail.: kontakt@a2050.pl

Chętnie na wszystko odpowiemy :)