Szybki rozwój technologii zrewolucjonizował świat, sprawiając, że nowoczesne urządzenia niepostrzeżenie wtargnęły do codzienności każdego człowieka.

Interaktywne zabawki pobudzają wyobraźnie i wspomagają rozwój najmłodszych, a edukacyjne gry i aplikacje ułatwiają przyswajanie wiedzy uczniom. Pokolenie cyfrowej epoki naturalnie przyswaja język i zasady wirtualnej rzeczywistości, która stanowi nieodłączną część ich dzieciństwa.

Jednak należy pamiętać o tym, że to, czy w przyszłości pociechy staną się świadomymi użytkownikami, jak i wykształconymi, pewnymi siebie ludźmi, decydują rodzice, trwale kształtując charakter i umiejętności małego człowieka już od jego narodzin.

Zajęcia dodatkowe? Postaw na PROGRAMOWANIE :)

Liczba zajęć dodatkowych, oferowanych na rynku, pęka w szwach, przez co decyzja o ich wyborze nie należy do najłatwiejszych. Jeżeli jednak, oprócz kreatywnie spędzonego przez dziecko czasu, zależy nam również na niekwestionowanych i ponadczasowych korzyściach, warto rozważyć naukę programowania.

W krajach zachodnich nie bez powodu stała się ona już obligatoryjnym przedmiotem szkolnym. Znajomość programowania stanowi obecnie bardzo istotny atut na rynku pracy – szacuje się, że w branży informatycznej krajów rozwiniętych nie ma wystarczającej liczby programistów. Poznawanie języka programowania to nie jest proces żmudny, nie wymaga też ponadprzeciętnych zdolności i talentu, a w przyszłości stanie się czymś oczywistym i niezbędnym dla każdego człowieka.

Umiejętne korzystanie z nowoczesnych technologii daje młodym ludziom przewagę jeszcze na etapie szkolnym, umożliwiając szeroki wybór pożądanych ścieżek naukowych, a także bezproblemowe korzystanie z podstawowych, standardowych urządzeń i sprzętu, które często usprawniają i uprzyjemniają zdobywanie wiedzy, pozwalają oszczędzić czas oraz ułatwiają sprostanie codziennym zadaniom ludzkiej egzystencji.

Nie muszą oni wiązać przyszłości zawodowej z programowaniem, by świadomie wykorzystywać to, co oferuje cyfrowy świat i osiągać dzięki niemu niepodważalne sukcesy.

Patrząc w przyszłość

Zaawansowany rozwój technologii kształtuje nową rzeczywistość. By jej sprostać, należy ją doskonale poznać. Nauka języka programowania, jak każdego innego, największą łatwość sprawia najmłodszym, pochłaniającym wiedzę naturalnie i entuzjastycznie. Warto ułatwić im wejście w świat techniki, która stała się nieodłącznym elementem ludzkiej egzystencji i zadbać o to, by żadne dziecko nie było jedynie biernym, zagubionym słuchaczem, analfabetą, a stało się świadomym użytkownikiem i twórcą świata, mogącym sięgać po wszystko to, co sobie wymarzy.

 

SZUKACIE PAŃSTWO CIEKAWYCH ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH DLA SWOJEGO DZIECKA?

Poznaj nasze KURSY ROCZNE w KRAKOWIE!

SZUKACIE PAŃSTWO ZAJĘĆ EDUKACYJNYCH ONLINE?

Poznaj nasze KURSY ONLINE!

 

Jeżeli macie Państwo wątpliwości prosimy o telefon +48 570-217-790, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania :)